Kolaybet Para Yatırma

Kolaybet hesabınıza para yüklemek için kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin tamamı dünyaca kabul görmüş güvenilir bankalar ve firmalar aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Hesap aktivasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra profilinizde yer alan para yatırma bölümüne girerek hangi yöntemleri kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Tercih edeceğiniz yönteme göre yatırım yapacağınız limitler değişiklik gösterebilir.

Kolaybet hesabınıza para yükleme süreleri mümkün olduğunca kısa tutulmuştur. Genellikle işlemler anlık gerçekleşmekle birlikte yoğunluğa göre maksimum 1 saate kadar uzayabilir.

Yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konu yatırım yapacağınız hesabın kendi adınıza olmasıdır. Kolaybet başka isme ait hesaplar üzerinden gelen yatırım işlemlerini kabul etmeyerek geri iade gerçekleşmektedir.

Kolaybet Para Yatırma Yöntemleri Seçenekleri

Kolaybet Papara ile Para Yatırma

Kolaybet hesabınıza Papara kullanarak yatırım yapmak için öncelikle bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir. Daha sonra yatırım yönetmelerinden Papara’yı kullanmak istediğinizi seçmelisiniz. Sistem işleme devam etmek isteyip istemediğinizi sorarak onayınızı almaktadır.

Papara’nın kendi sistemine yönlendirildiğinizde ne kadar yatırım yapmak istediğinizi yazacağınız bir alan bulunur. Bu alanı doldurduktan sonra işleme başla butonuna tıklayabilirsiniz. Papara kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazdığınızda telefonunuza SMS kodu gelecektir. Bu kodu girerek işlemi tamamlamanız mümkündür.

Kolaybet Cepbank ile Para Yatırma

Cepbank kullanarak Kolaybet hesabınıza para yatırma işlemini iki adımdan tamamlayabilirsiniz. Öncelikle ATM ya da bankaların mobil uygulaması üzerinden yatırım işlemini yapmanız gerekmektedir. Bu noktada kendinizin yanı sıra farklı bir numara daha vermeniz gerekmektedir.

Tarafınıza iletilen şifreyi bir kenara kaydederek Kolaybet hesabınıza girmeli ve buradaki cepbank seçeneğinden formu doldurmalısınız. İşleminizi tamamladıktan sonraki 15 dakika içerisinde para hesabınıza geçecektir.

Kolaybet Kredi Kartı Para Yatırma

Kolaybet hesabınız kredi kartı ile para yatırmak için Visa ya da Mastercard kullanmanız mümkündür. İşleme başlamadan önce kartın online ödemeler için açık olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca kartınızdaki limiti de kontrol etmelisiniz.

Yatırım yöntemlerinden kredi kartını seçmelisiniz. Kredi kartı numaranız, son kullanım tarihinizi yazdıktan sonra yatırım miktarınızı girmelisiniz. Tamamen şifreli bir ağ üzerinden gerçekleştirilen bu işlemi tamamlamak için son adım tarafınıza gönderilen SMS şifresini ekrana girmektir. Bu noktada yatırım miktarınızla SMS’de gelen tutar bilgisinin aynı olduğundan da emin olmalısınız.

Kolaybet Banka Havalesi ile Para Yatırma

Havale ile Kolaybet hesabınıza para yatırmak için öncelikle canlı desteğe bağlanmanız gerekmektedir. Transfer için hangi bankayı kullanmak istediğinizi belirterek Kolaybet’in o bankadaki hesap bilgilerini almalısınız. Bu noktada dikkat etmeniz gereken konu; bu hesabın tek kullanımlık olduğudur. Bir sonraki işleminizde tekrar hesap numarasını öğrenmeniz gerecektir.

Kendinize ait banka hesabından Kolaybet’e havale yaparken açıklama kısmına kullanıcı adınızı yazmanız işlemi kolaylaştıracaktır. Daha sonra yatırım yöntemlerinden banka transferi seçeneğine tıklayarak bir talep oluşturmalısınız. İşleminiz kontrol ederek paranız hesabınıza

Kolaybet Bitcoin ile Para Yatırma

Yabancı bahis sitelerinin kullanımı illegal olduğundan ve Bitcoin transferlerinin takibi mümkün olmadığından pek çok kişi bu yöntemi kullanmayı tercih etmektedir.

Bir Bitcoin cüzdanınız bulunuyorsa işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Yatırım yöntemleri arasında kriptoyu seçerek giriş yapabilir ve Kolaybet Bitcoin cüzdan adresini alabilirsiniz.

Yatırmak istediğiniz tutarı TL cinsinden girdiğinizde sistem size kaç BTC yatırmanız gerektiğini hesaplayacaktır. Kolaybet’in size özel olarak

Kolaybet Paykasa ile Para Yatırma

Ön ödemeli kartlarından birisi olan Paykasa’yı kullanarak Kolaybet hesabınıza para yüklemek için yetkili Paykasa bayileri üzerinden kart alabilirsiniz. İnternette pek çok yetkili bayi bulunmakta olup güncel listeyi Paykasa resmî sitesinden bulabilirsiniz.

Tarafınıza verilen kart numarası ve son kullanım tarihini Kolaybet hesabınıza girerek dakikalar içerisinde hesabınıza para yükleyebilirsiniz.

Kolaybet Jeton ile Para Yatırma

Sanal olarak kullanabileceğiniz yatırım yöntemlerinden olan Jeton sayesinde maksimum 15 dakika içerisinde Kolaybet hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Jeton kartınıza kredi kartı, havale gibi yöntemlerle bakiye yükleyebilir ve yüklediğiniz parayı hesap bilginiz ve şifrenizi kullanarak Kolaybet hesabınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz.